חברת ‘גלוטק’ הוקמה בשנת 1999 והנה החברה היבואנית הגדולה והמובילה בארץ בתחום מקצועות היופי לנשים.

חברתנו מתמחה ביבוא, בשיווק, בהפצה ובמתן פתרונות כוללים של מאות רבות של סדרות מוצרים בתחום מקצועות היופי לנשים לרבות בניה והקמה של Private Label של מוצרים ללקוחותינו.

מרבית ממוצרי חברתנו הנם אבני היסוד בשיטות העבודה המקצועיות והאהובות על הקוסמטיקאיות ובונות הציפורניים בישראל.

חברתנו מייבאת ומפיצה הבלעדית בישראל של מותגים ומוצרים של היצרנים הטובים והאיכותיים בעולם כדוגמת:

           CANNI, KEYSTONE,  STRONG, BERRYWELL, NAIL CREATIVITY

חברת ‘גלוטק’ חרטה על דגלה את נושאי החדשנות, איכות המוצרים, השירות ובמתן פתרונות ייחודים המותאמים אישית לצרכים המאופיינים לכל הדורש בתחום בו חברתנו פעילה.

מרבית מוצרי החברה הנם מאושרים ע”י ‘מכון התקנים הישראל’  ומשרד הבריאות הישראלי, לרבות מתן מענה באמצעות מעבדת שירות התיקונים ייעודית הקיימת בחברה המספקת מענה לכל מוצרי החברה.

סדרות מוצרי החברה הנם בתחום : החומרים – חומרי גלם, מכשור חשמלי, לק ג’ל ומאות רבות של אביזרים וכלי עבודה הנותנים מענה מושלם לכלל הצרכים הקיימים בשוק.

מבין לקוחותינו ניתן למנות : כלל מרכזי השיווק וההפצה בישראל בתחום מקצועות היופי, סיטונאים, חברות קמעונאיות כדוגמת : קסטרו, גולף, סופר פארם ועוד’…

ייבוא מוצרים

לחברת גלוטק קשרים ענפים בשוק הבינלאומי והספקים עמם עובדת פרוסים בכל רחבי העולם. קו המוצרים של גלוטק מבוסס על יבוא – החל מכלי עבודה פשוטים ועד למכונות המתקדמות ביותר בתחומן, כמו גם החומרים והמוצרים החדשניים והאיכותיים ביותר בשוק.

מותגים בלעדיים

גלוטק מייצגת באופן בלעדי בארץ מותגים בינלאומיים מובילים בתחומם. בין המותגים המיוצגים על ידי גלוטק: BERRYWELL הגרמנית, יצרנית צבעי הגבות הטובים בעולם; KEYSTONE, חברת הענק האמריקאית, יצרנית כל חומרי ומוצרי האיכות לבניית וטיפוח הציפורניים; SAESHIN, יצרנית מכונות שיוף הציפורניים הטובות בעולם; ועוד.

מכירה לסיטונאים

גלוטק מייבאת את מוצריה מרחבי העולם ומשווקת אותם במרכזי מכירה  סיטונאיים. את מוצרי החברה ניתן להשיג בכל  מרכזי ההפצה הגדולים לשוק המקצועי ובבתי ספר למקצועות היופי והטיפוח בכל הארץ.

תו תקן

המוצרים שהחברה מפיצה נבדקים ונבחרים אחד לאחד על ידי מקצוענים בתחום, בחירה המבטיחה איכות גבוהה ללא תחרות. מוצרי החברה  הם בעלי כל האישורים הנדרשים ע”פ חוק, כולל רישיונות ממשרד הבריאות ואישורים ממכון התקנים הישראלי.

מרכזי הפצה בפריסה ארצית

ניתן להשיג את מוצרינו במרכזי השיווק הגדולים ובבתי ספר למקצועות היופי והטיפוח בכל רחבי הארץ – מהצפון הרחוק ועד אילת.

למפת המרכזים